Berta.me

  1. Matiass Tūns  MARIJAS TŪNAS BIODINAMISKĀ LAUKSAIMNIECĪBA 2017

    Arī šogad, 55. gadu pēc kārtas, zemnieki visā pasaulē sagaida „Marijas Tūnas biodinamiskās lauksaimniecības” kalendāriju, kas tiek tulkots 18 dažādās valodās un kopš 2015. gada lasāms arī latviski.

    Šogad īpaša uzmanība pievērsta biodinamiskās lauksaimniecības metodes rašanās vēsturiskajiem aspektiem un Marijas Tūnas personīgās pieredzes ieguldījumam tās attīstībā. Latviešu lasītājus īpaši priecēs Ilzes Žolas atskats uz biodinamiskās lauksaimniecības celmlaužu darbu Latvijā un padomi augu biodinamisko preparātu gatavošanai. Bet, tā kā Latvijas biškopjus satrauc peru puves posts, pārpublicējam 2016. gada kalendārija rakstu par tās apkarošanu.

    Marijas un Matiasa Tūnu unikālā, pieredzē balstītā informācija, ietverot mēness diagrammas un planetāros aspektus, ir daudz plašāka nekā tradicionālajos izdevumos dārzkopjiem.

    Izdevums „Marijas Tūnas biodinamiskā lauksaimniecība 2017” ir papildināts ar A3 ieliktni, kas atspoguļo dārza darbiem labvēlīgās dienas un kuru iespējams stiprināt pie siltumnīcas, klēts vai virtuves sienas ātrai un precīzai uzziņai.