Berta.me

 1. Matiass Tūns  MARIJAS TŪNAS BIODINAMISKĀ LAUKSAIMNIECĪBA 2016

  Jau 54 gadus zemnieki visā pasaulē ar nepacietību gaida „Marijas Tūnas biodinamiskās lauksaimniecības kalendāriju”, kas tiek tulkots 18 dažādās valodās un kopš 2015. gada lasāms arī latviski.

  Šajā izdevumā ietverta pilnīga informācija dažādu kultūraugu, krūmu un koku stādīšanai, sēšanai, potēšanai, kā arī ražas novākšanai saskaņā ar Visuma kārtību. Šā gada īpašie temati ir Saules aptumsuma ietekme uz augu attīstību un padomi biškopjiem bišu kaitēkļu apkarošanai, kā arī Marijas Tūnas atmiņas par maizes cepšanu.

  Marijas un Matiasa Tūnu unikālā, pieredzē balstītā informācija, ietverot Mēness gaitas diagrammas un planetāros aspektus, ir daudz plašāka un vispusīgāka nekā tradicionālajos izdevumos dārzkopjiem.

  Izdevums „Marijas Tūnas biodinamiskā lauksaimniecība 2016” ir papildināts ar A3 ieliktni, kas atspoguļo darbiem labvēlīgās dienas un kuru iespējams stiprināt pie siltumnīcas, klēts vai virtuves sienas ātrai un precīzai uzziņai.


  „Visiem organiski saimniekojošajiem zemniekiem šis mazais buklets sniedz lielas zināšanas un ir neaizstājams gadskārtējais biodinamiskās lauksaimniecības padomu ceļvedis.”
  organicfood.co.uk